Prokletá Amerika


Tento vysvětlovací prostředek se nazýval pendrek, postaru bendrek, nebo také obušek. A pokud někdo třeba nepochopil, byl navíc jat a vsazen do žaláře. Tady byl pak hlídán a zaopatřován po delší dobu, takže jej pitomosti přešly a na zpívání neměl náladu.

Všechno špatné z Ameriky sem začalo přicházet až po revoluci. A že toho rozhodně nebylo málo. Komunisti se přestěhovali do jiných funkcí, kolektivně převlékli kabáty a začali hlásat demokracii. A k ní přece například bazén u domu patří. Nebo drahé auto. Nu a tohle se ihned ujalo a v USA to pochopili. Bylo jim jasné, že tenhle podrobený národ bude chtít žít tak, jak léta letoucí nemohl. Ale také tam někde za mořem moc dobře věděli, že na tento národ nemá peníze. Takže se vymyslel plán a ze zámoří připlula věc, kterou si dodnes nemůže spousta lidí vynachválit. Sláva, přijel a k nám ne pouť, ale americká hypotéka bez registru.

milionář

Lidé to přivítali s jásotem a dodnes je o tento produkt obrovský zájem. Není totiž asi člověka, který by neměl máslo na hlavě a neocitl se mezi dlužníky, tedy v jejich registru. Jak známo, vzniklo ji hned několik a banka do nich nahlíží vždy, když chce prozkoumat klientovu bonitu. Je totiž psáno, že pokud jste v registru, jste neplatič a podvodník a tím je to pro vás co se týče půjčky konečná.

peníze ven z kufru

Tedy u všech bank, co jich tady máme, Ne však právě při půjčce nebo hypotéce o které je výše řeč. Tam se registry neberou v potaz tak tragicky, protože se každý může někdy utnout nebo na něco zapomenout. Takže se hypotéky bez registru rozjely ve velkém stylu a jsou tu s námi dodnes.

Pokud byste chtěli i vy zkusit, jak je to snadné, tedy v tom případě že potřebujete peníze, návod vám rád a zadarmo poskytnu. Nebudu tu rozebírat podrobnosti, ale prozradím vám, jak udělat první krok. O něco výše je modrý text. Je to odkaz a na ten si musíte kliknout. A to je vše.