Trable s bydlením


Takže je člověk odkázán sám na sebe, a to ještě musí mít peníze. Pokud je nemá, musí si brát různé půjčky, nebo hypotéku. To, že hodně mladých o vlastní bydlení nestojí, to je už zase jiná pohádka. Raději budou mít dvě nová auta, ale bydlet budou v cizím. Ale to je čistě jejich věc a jejich rozhodnutí. My se musíme podívat mezi ty lidi, a nejen mladé, kteří vlastní bydlení chtějí a kteří jsou ochotni pro to něco obětovat. Jejich možnosti jsou již popsány výše. Hypotéka nebo různé půjčky. A dluhy na větší část života. Je tu však ještě jiné řešení, které je o hodně rychlejší a o hodně levnější.

malý domek

A to je tiny house. V překladu je to mini dům nebo něco podobného. A je to určeno těm, kteří se nepotřebují chlubit třemi bazény a šesti garážemi. I když i to samozřejmě s tiny house jde. Stačí mít pozemek s těmi bazény a garážemi a domek tam nechat přivézt. Nic složitého. Věc se má totiž tak, že tento domek je ve své podstatě pojízdný. Dá se usadit kdekoli a nepotřebujete žádné stavební povolení. Je to prostě taková větší a moderní maringotka se vším všudy. A samozřejmě celoročně obyvatelná.

dřevěný domek

Na obrázcích k tomuto článku jeho fotografii nehledejte, Není zde. Fotky, které tu máme jsou pouze ilustrativní a ukazují jiné malé domky, většinou na pevných základech. Pokud chcete vidět opravdové, musíte kliknout na odkaz, která je výše v článku. Tím se vlastně dostanete na webové stránky firmy, která je vyrábí. Zde hned na první straně můžete poslat zprávu o jaké informace máte konkrétně zájem, například si můžete vyžádat ceník. Nebo domluvit osobní návštěvu, což je ještě lepší. No a samozřejmě zde naleznete i fotky několika tiny house, které se zde vyrábějí a které je možno si klidně ihned objednat. Tím máte vystaráno s bydlením na hodně dlouhá léta, nebo také na celý život. A to za ten klik určitě stojí.