Aby se vám dobře vařilo


Kvalitní kuchyňská linka. Co se vám pod tímto pojmem vybaví? Většina lidí si hned představí moderní designovou linku s ostrůvkem, moderními spotřebiči a nejspíš v tlumených barvách. To je pro mnoho lidí prototyp moderní linky. Jestli zrovna stavíte dům a rozhodujete se ohledně linky, měli byste si především uvědomit, co od linky budete potřebovat. Je to dostatečná pracovní plocha, protože vaříte složitá jídla a pro více lidí? Máte hodně nádobí a potřebujete spoustu skříněk, kam všechno uložíte? A nebo chcete mít zabudovanou vinotéku i kávovar? Dnes nic není nemožné.

hnědá linka

Mít moderní kuchyňskou linku můžete i za nižší cenu, než byste nejspíš zpočátku mysleli. Existují i levnější linky, které vás překvapí nejen kvalitou použitých materiálů, ale i kvalitou zpracování. Hledáte moderní a praktickou, ale levnější linku? Umíme vyrobit nejen drahé designové kuchyně, ale dokážeme i levnější linky. Pokud hledáte někoho kdo umí vyrobit i levné kuchyně v Praze, jste u nás správně.

kuchyně linka

Kuchyně vyrábíme už celou řadu let, získali jsme spoustu zkušeností a jistě oceníte i moderní plánovač, pomocí kterého si linku budete moct sestavit sami přímo u nás. Kousek po kousku vybereme všechno co bude potřeba. Začneme tvarem linky, budeme pracovat s okolním prostředím – zda bude okolo linky třeba okno nebo dveře. Budeme společně vybírat design, barvy i vnitřní uspořádání. Výslednou linku si schválíte a za pár týdnů se u vás potkáme při montáži.

Vždycky je lepší nechat si vyrobit linku na míru, protože se v tomto případě dá pracovat s celým prostorem, který máte k dispozici. Můžete si díky tomu nechat vyrobit i malou linku, která vám nabídne překvapivě hodně místa. Nechte si vždycky poradit, jaké řešení pro vás bude nejlepší. Výsledná cena vás překvapí, protože bude mnohem nižší než jakou jste nejspíš předpokládali.