Rozveselte potiskem návštěvníky hor


Naše země je obestřena kolem dokola (až na malé výjimky) horskými celky, snadno si to ověříte pohledem do mapy. Naše hory patří k nejkrásnějším oblastem v Evropě a možno říci, že i na světě, a není tedy divu, že se tu setkáte s mnoha turisty z tuzemska i ze zahraničí. Lidé se tu promenádují s batohy, v outdoorovém vybavení za desítky tisíc korun, ale setkáte se tu i s těmi, co mají na sobě jen plátěnky za tři stovky, nátělník s červenobílými proužky a krátké krémové neznačkové kalhoty obyčejného střihu.

turistika v Krkonoších

Nezáleží ani tak na tom, jak je člověk oblečen, ale s jakým elánem tu vystupuje. A právě horské prostředí je ideální prostor, kde lze využít možnost oslovení veřejnosti potiskem reklamního textilu. Tričko nebo mikina s potiskem, anebo kšiltovka, bunda či batoh s nápisy tu mohou lépe zapůsobit, než ve městě, protože lidé jsou tu více všímaví a pozorují každého kolem sebe s větším důrazem, než v anonymním prostředí davů lidí, co se v nákupních centrech ženou jen za svým vlastním zájmem.

turistické vybavení

Nevybírejte si ale témata k potisku z těch rádoby vtipných, co se prezentují na Internetu. Je jich tam tolik, že je to spíše otravné, a hlavně málokoho zajímá, že vypijete za večer v hospodě deset piv, anebo že váš penis vydrží obšťastnit pět dívek během jedné hodiny. Možná se budete divit, ale lidi kolem vás zajímá to, co jim zpestří život, rozšíří obzor a nabídne něco, co jim bude prospěšné, nikoli nesmyslné trapnosti. Natiskněte na tričko něco z vašeho oboru, co umíte, co jste dokázali, pochlubte se vlastní malbou, textem vlastních veršů nebo moudré myšlenky, citátem, osobními zkušenostmi a prožitky. Dnes se dá na tričko vytisknout prakticky cokoli a spolu s digitálním potiskem to mohou být i překrásné malby a fotografie z vaší vlastní produkce. A pamatujte si, že lidé to dobré vždy ocení, i když vám k tomu třeba neřeknou jediné slovo, a navíc je to inspiruje a posílí jejich vlastní život.