Pro menstruaci jsou lepší


Zkoušela jste se někdy podívat na to, z čeho je vyrobená vložka nebo tampon? V obou případech se na složení výrobku dočtete, že jde o produkt, který obsahuje umělá vlákna. Výrobky jsou navíc velice často bělené chlorem, a ani jedna varianta není pro ženské tělo zrovna výhrou. Mnoho ženy si ztěžují na bolesti břicha během používání tamponů. U některých žen dochází ke zvýšení výskytu http://www.mestske-lesy.cz/aktuality/vylov-vyskytu-nabidne-i-prodej-ryb.html různých gynekologických problémů. Jakmile začaly používat ekologické varianty, problémy ustaly.

hnědí kalhotky

Zkuste používat třeba české menstruační kalhotky z nanovlákna myfemini.cz, které vám zajistí komfort a bezpečí. Jsou vyrobeny z více savých vrstev, a díky tomu vás ochrání před protečením dlouhé hodiny. Kalhotky můžete nosit na běžné nošení, na sport i na spaní. Díky savým vrstvám máte zaručeno, že budete chráněná po celý den. I kalhotky je samozřejmě potřeba měnit zhruba stejně často jako jste zvyklá u jednorázových pomůcek, ale nemusíte se bát že vám proteče tampon i přes intimku.

Kalhotky jsou vhodné i pro dívky, které mají svou první menstruaci. Jednoduše se nosí místo běžného spodního prádla, a díky tomu nemusíte na nic myslet, tedy kromě toho, že je máte vyměnit. Jedny kalhotky vydrží zhruba 8 hodin. Jestli vás láká je vyzkoušet, nejspíš budete řešit kolik kalhotek si pořídit. Většina žen chce mít dostatek kalhotek, aby je nemusely prát a sušit po každém použití. Ideální je tedy mít podle síly vaší menstruace zhruba stejný počet kalhotek, jako jste měla jednorázových pomůcek.

bílé kalhotky

I přes vyšší cenu se vyplatí
Mnohé ženy stále dávají přednost jednorázovým pomůckám, i když jsou dražší než kalhotky. Jedny kalhotky stojí od 400 Kč a výše, ale vydrží vám i déle než rok, takže jsou v konečném důsledku levnější než jednorázové pomůcky, které použijete jen jednou. Dejte kalhotkám šanci a užívejte si menstruaci bez bolestí.