Nevíte co se sebou?


V práci jste se místo povýšení dočkali výpovědi? Bohužel i to se stává, důležité je umět se s takovou situací poprat jak nejlépe to umíte. Pokud šlo o vaši poslední práci před odchodem do důchodu a vy teď nevíte kudy kam, zkuste absolvovat kurz programování v Praze https://sdacademy.cz/kurzy/. Pokud jste se dosud s počítačem setkali jen uživatelsky, a i s tím jste občas měli problém, možná ve vás sousloví “kurz programování” nevyvolává zrovna nadšení. Nemusíte se ale ničeho bát. Kurzy jsou vhodné pro všechny, kteří se chtějí naučit něco nového, a hlavně pro ty, kteří chtějí najít práci i ve vyšším věku.

tvorba webu

Ztráta zaměstnání těsně před důchodem je problém vždycky, ale když budete mít absolvovaný kurz, můžete mít práci hned druhý den. To není https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/koruna-zlomila-dalsi-rekord-cnb-by-mohla-zasahnout-vyrazneji/r~6cf99dfeb8ce11e78dfa0025900fea04/ jen zbožné přání, ale realita mnoha našich absolventů. Pro naše žáky máme připravený nejen kvalitní prezenční kurz, kde se naučíte buď vytvářet a testovat aplikace, a nebo třeba můžete zkusit tvorbu webu. Svoje absolventy po skončení kurzu provádíme i procesem hledání zcela nového zaměstnání v naprosto odlišném oboru, než ve kterém dosud pracovali. S námi to ale zvládnete snadno a bez problémů.

Kdy studovat?
Naše kurzy jsou rozvrženy tak, aby se jich mohli účastnit všichni zájemci. Spousta zájemců o kurz je z řad zaměstnanců, kteří mají čas jen ve večerních hodinách. Máme ale i studenty, kteří mohou chodit dopoledne. Můžete si tedy vybrat dobu, která pro vás bude nejlepší.

telefon iphone

Nadělte si
Tradičně nevíte o co si říct své rodině pod stromeček? Řekněte jim že chcete přispět na kurz. Když vám každý dá pár stovek, bude cena ještě lepší než je teď s výjimečnou předvánoční slevou. Pamatujte – peníze investované do vzdělání se vám násobně vrátí, protože získáte spoustu vědomostí, které následně zúročíte při hledání nové práce a při plnění pracovních úkolu v IT oboru. Nikdy není pozdě začít jinak.