Skleník je skvělá investice


Pokud máte zahrádku, tak rozhodně si pořiďte skleník. Je to pomocník, který vám bude věrně sloužit dlouhá léta, a vy se budete vždy radovat ze své sklizně. Je to celkem pochopitelné, protože pokud si pořídíte kvalitní skleník, tak zde můžete začít zahradničit již v brzkých jarních měsících a do podzimních dnů tu budete mít úrodu pěkně pod kontrolou a pod střechou. Aby se jednalo o skutečně výhodnou investici, tak je třeba se zaměřit na kvalitu samotného skleníku. Již to značí, že pokud si vyberete český skleník skleniky.eu, tak určitě nepochybíte. Jsme výhradním českým výrobcem těchto zahradních skleníků a nabízíme skutečně vysoce kvalitní produkty, které vás nezklamou.

skleník malý

Klasika nebo něco modernějšího

Mnozí zákazníci se nemohou rozhodnout mezi výplněmi, které mohou být skleněné nebo polykarbonátové. Je pravdou, že se nedá říci, které budou lepší, protože obě dvě jsou vysoce kvalitní.

Skleněný skleník

Je to taková klasika, která stála na zahradách našich předků, samozřejmě pokud si někdo mohl dovolit tuto klasiku zakoupit, jelikož rozhodně nepatřil mezi nejlevnější sortiment. Naše skleníky máme v nabídce různých velikostí a s možností zakoupení prodloužení. Skleněné výplně se rozhodně nemusí tmelit. Navíc se zde použito kvalitní sklo Helios, o tloušťce 4 mm, které je odolné vůči UV záření.

skleník ze skla

Polykarbonátový skleník

Materiál je o mnohem mladší než sklo, přesto poslední roky je na vzestupu. I v tomto případě se jedná o vysoce kvalitní materiál. Desky na skleník tvoří polykarbonát, který je o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou a s UV filtrem. Tyto výplně se velmi dobře instalují, a hlavně díky tomu, že jsou lehčí než sklo.
Nabízíme bohatou škálu různých délek, šířek i výšek a vždy od nás získáte kompletní skleník se všemi komponenty, které budete potřebovat k jeho montáži. S našimi skleníky se vám pěstování chutné zeleniny bude jen dařit.