Rychlé stěhování řešte s pronajatým kontejnerem


Prodej nemovitostí nebo jejich dědictví mohou provázet některé méně obvyklé jevy, kam patří i rychlé stěhování. Máme tím na mysli rozhodnutí o přestěhování během několika dnů, což nasvědčuje předchozímu ději, co se v souvislosti s prodejem nemovitosti odehrává. Může k tomu dojít například tak, že se dohodnete s majitelem domu na venkově na převodu vlastnictví na základě písemného ujednání, jemuž se ovšem náramně hodí váš městský byt. Prostě si vyměníte pozice, vy se postěhujete na venkov a on do vašeho bytu. Finančně se vyrovnáte v hotovosti a celá akce může proběhnout během krátké doby v řádu dnů.

loď s kontejnery

A pokud si zajistíte pronájem dodávky a přestěhujete se sami, nemusíte řešit ani stěhovací firmu, a vše se odehraje bez problémů. Jenže přece jen tu můžete narazit na potíže, které jste neočekávali – majitel domu vám v něm přenechá většinu vybavení, kterým se rádi proberete a usoudíte, že si něco z toho ponecháte. Ovšem pokud těch věcí bude mnoho, a k tomu se přidá ještě to, co máte v bytě, do domu se vše prostě nevejde.

nakládka kontejnerů

V takovém případě se vám může hodit pronájem skladových kontejnerů. Kontejner si pronajmete na předem dohodnutou dobu, a může se vám tu hodit i pro situace, kdy chcete v domě provést rozsáhlou rekonstrukci. Do kontejneru přestěhujete vše, co je třeba, aby žádný předmět nepřišel k úhoně.

Kontejnery se využívají po celém světě ke skladování a přepravě zboží a můžete je zahlédnout na vlakových překladištích a v námořních přístavech. Skládají se na sebe do několika patrového komínu a takto putují i na poměrně dlouhé vzdálenosti, odolávající takřka všem nebezpečným povětrnostním vlivům. Na vaší zahradě budou taktéž bezpečně odolávat dešti, větru, krupobití, bouřce, prachu a prudkému slunečnímu záření. Vaše věci budou uvnitř v bezpečí, navíc uzamčené a chráněné před nezvanými návštěvníky.