Postavíme ho i pro vás


Chcete bydlet v klidu, ale sousedé v bytovce, kde žijete teď, mají na vaše požadavky o životě úplně jiné představy? Někteří sousedé umí být pěkně nepříjemní. Může je rušit sebemenší pohyb na chodbě, mohou nesnášet malé děti a také lidi, kteří pracují na noční směny a chtějí se dopoledne vyspat. S některými lidmi je velmi těžké vyjít, a život vedle nich není žádný med. I to je často důvod, proč lidé z bytů utíkají do rodinných domů.

dům bungalov

Část lidí si opraví starší dům třeba po prarodičích, ale může se stát, že půjde o problematickou stavbu z mnoha důvodů. U starších domů člověk nikdy neví co ho přesně čeká, protože spousta věcí vypluje na povrch až se začne s pracemi. Kvůli tomu může dojít k prodloužení celé stavby a samozřejmě i ke zvýšení nákladů s ní spojených.

Dalo by se říct, že novostavba je sázka na jistotu
Jenže to tak není. Je samozřejmě jednodušší postavit dům na zelené louce, ale stavebních pozemků rapidně ubylo. Vznikly celé nové čtvrti a části obcí, staví se dokonce v zahradách starších rodinných domů – zkratka staví se kde se dá. Sehnat dnes pěknou, dostatečně velkou parcelu, není jednoduché. Pokud se vám to ale podaří, máte napůl vyhráno. Teď už si jen musíte ujasnit zda chcete dům stavět svépomocí a nebo si jej necháte postavit od firmy. Obě varianty mají svá pro a proti.

stavba domu

U stavby svépomocí je potřeba počítat s tím, že pokud nejste člověk z oboru, jen těžko vám půjde stavba tak od ruky, takže vám nejspíš potrvá déle postavit celý dům. Mnohem lepší je nechat si postavit rodinný dům na klíč Enerdomy, který vám firma postaví od A do Z. I u nás si můžete nechat postavit dřevostavbu nebo zděný dům podle našich typových projektů. Nabízíme domy už od 3 milionů korun, takže naše domy jsou dostupnější pro větší okruh zájemců. Vyberte si svůj dům a my vám ho v řádu týdnů až měsíců postavíme.