Kouření cigaret


Já si myslím, že v poslední době už lidé přestávají kouřit klasické cigarety. Ale abych to takhle nemyslela úplně na sto procent, tak v poslední době také lidé nejenom že přestávají kouřit klasické cigarety, ale také zkouší elektronické cigarety. Já si myslím, že když lidé vyzkouší elektronické cigarety, tak to pro ně bude takové výhodnější, protože jsem se dozvěděla, že právě elektrické cigarety jsou méně závažnější a škodlivější, ale že také stojí méně peněz. Samozřejmě, že když si pořizujete svou první elektronickou cigaretu, tak za ni dáte takhle jednorázově vyšší částku. Někdy jsou to dvě stovky, někdy i pět set korun, ale potom ty náplně jsou levnější.

Já už kouřím jenom elektronické cigarety.

Takže když jsem si to potom propočítala, že dnešní krabička klasických cigaret stojí přibližně sto padesát korun. A když si potom koupíte náplně do elektronických cigaret, tak vás to vyjde snad o padesát procent méně. Takže nejenom, že ušetříte peníze díky tomu, že budete kouřit elektronické cigarety, ale také vlastně si ušetříte od něco více vaše zdraví. Samozřejmě nejsem podporovatel žádného kouření a je logické, že i elektronická cigareta škodí lidskému zdraví. Rozhodně si nemyslete, že tady vám doporučuji a nutím vás, abyste kouřili elektronické cigarety.

Kouříte také cigarety?

Tohle tedy rozhodně ne. Já jenom tady zmiňuji, co už je lepší, jestli je varianta lepší klasická tabáková cigareta nebo elektronická cigareta. Kdybych se měla rozhodnout, tak bych rozhodně sáhla po elektronické cigaretě. A proč také ne? Já už vlastně dva roky nekouřím klasické cigarety, ale kouřím dva roky už elektronické cigarety. Také se mi líbí na těchto elektronických cigaretách, že vy vlastně si také můžete vybrat klasickou příchuť. A můžete mít jednoduše klasickou příchuť tabáku anebo také třeba příchuť jahody, maliny a nebo třešně či vanilky, záleží už jenom pouze na vás, co pro vás bude lepší a na co budete mít chuť.