Konečně hypotéka


Věřte mi, že pokud budete chtít konečně bydlet, tak také budete muset mít samozřejmě nájem anebo dokonce platit hypotéku. Anebo to také ještě udělat tak, že budete mít sdílené bydlení anebo bydlet stále s rodiči anebo s někým, kdo je od vás z rodiny. Myslíte si, že by vás třeba někdo nechal také bydlet zadarmo? Pokud ano, tak máte vyhráno. Vy vlastně budete bydlet stále zadarmo a můžete si užívat volna a také peněz, které vlastně ušetříte. Já jsem se svými rodiči bydlela až do svých pětadvaceti let, potom, když jsem otěhotněla, tak jsme s partnerem potom chtěli mít také vlastní bydlení. Chtěli jsme ze začátku mít pouze nájem, ale rodiče nám řekli, že hypotéka bude opravdu ta nejlepší volba.

Také využijte hypotéku.

Nebankovní hypotéka Hypotekybezregistru prý byla razena ihned jako první druh hypotéky. Abych se přiznala, netušila jsem, že je více druhů hypoték, že existuje americká hypotéka nebo nebankovní hypotéka. Bylo to docela takové šílené. Absolutně jsem se v tom nevyznala, takže jsem si raději vzala bankovního poradce. Doma jsem se ještě podívala na webové stránky hypotekybezregistru.cz, kde jsou nebankovní hypotéky a další druhy hypoték. Tady se právě dočtete všechny různé informace a takové důležité informace, které byste měli znát a vědět, než budete třeba žádat o hypotéku a podobně.

Malý byt nám stačí.

Mě samotnou vždycky baví všechny otázky a odpovědi, protože naštěstí si tohle všechno zapamatují. Takže potom vím, na čem jsem. A když jsem si potom vzala bankovního poradce, tak jsem po něm také žádala, aby mi řekl všechny důležité informace anebo takové informace, které musím vědět opravdu nejdříve. Víte, jak to nakonec dopadlo? Během půl roku jsem s partnerem nebankovní hypotéku získala, bydlíme v malém třípokojovém bytě s naší malou dcerou a je nám opravdu perfektně. Musím uznat, že lepší hypotéku jsem vážně vybrat nemohla.