Fotovoltaické baterie pro fotovoltaickou elektrárnu


Brněnská společnost JOYCE již od roku 2008 vyrábí fotovoltaické elektrárny, které jsou určené pro rodinné domy. Umí ušetřit náklady na elektřinu až o 75 %. Brno má navíc tu výhodu, že se nachází na jihu Moravy, kde he hodně dní v roce slunných a málo zamračených a deštivých, tedy ideální počasí. Minimální záruka na 10 let, nejkvalitnější komponenty, individuální přístup na klíč, kompletní záruční a pozáruční servis. Firma JOYCE vás potěší, ačkoli jste velmi náročný klient a budete si moci vybrat ze dvou programů. Fotovoltaické baterie jsou nezbytné, aby systém dobře fungoval.

energie

Možná fotovoltaické baterie znáte pod názvem solární baterie. Díky těmto bateriím se vám bude ukládat přebytečná energie, kterou později můžete využít či ji pak prodat. Solárních baterií je více, nicméně společnost JOYCE má pro vás ty nejlepší. Vybrat si můžete MODULÁRNÍ ELEKTRÁRNU anebo ALL-IN-ONE BOX HES. MODULÁRNÍ ELEKTRÁRNA je levnější. Abyste byli s výsledkem spokojeni, JOYCE může zkombinovat více komponent od více výrobců. Díky tomu pak zvolíte ideální výkon střídače. Střídač bude namontovaný na zdi a JOYCE pak baterii umístí do rackové skříně. Na MODULÁRNÍ ELEKTRÁRNU můžete získat dotaci až 220 000 a budete doplácet pak 350 000 korun.

elektřiina levně

Díky MODUÁLRNÍ ELEKTRÁRNĚ ušetříte 75 % financí za elektřinu. Pro MODULÁRNÍ ELEKTRÁRNU firma JOYCE využívá lithiové baterie GoodWe LX F13.1-H. Tyto baterie mají kapacitu 13,1 kWh. Další možností je pak ALL-IN-ONE BOX HES. ALL-IN-ONE BOX HES je naprostá jednička mezi fotovoltaickými elektrárnami. Využívá mnoho funkcí, a tak se dá díky němu vydělávat přes elektřinu v noci. Díky tomu levně můžete nakoupit elektřinu a za větší peníze ji prodávat. Přijímáte elektřinu díky ALL-IN-ONE BOX HES, ale i od svého dodavatele, uschováte a pak ji můžete prodávat. Dotaci můžete získat ve výši 220 000 korun a doplácíte pak přibližně 5,5 milionů. A kapacita baterií je 41,1 kWh.