Boty Pleaser pro sexy ženská chodidla


Umíte si představit lidský život bez sexu? To by byla ale pořádná otrava a lidé by možná spáchali hromadnou „existenciální“ sebevraždu, protože by nikdo neměl zájem rodit děti jen proto, že to tak musí být. Sex je nejkrásnějším vyjádřením smyslu života, a bez sexu by se vlastně toto celé popřelo a zavrhlo. A radovat se jen z toho, že vyděláváme peníze, nakupujeme nějaké zboží, plníme si žaludky, abychom neměli hlad, a to celé proto, abychom přežili, to je živoření, a ne život.

ženská chodidla

A dokážete si představit, kdyby ženské tělo vypadalo úplně jinak? Kdyby všechny ženy naráz přišly o svá ňadra, o tu nejkouzelnější část svého tělesného korpusu? Jistě, že ne, jen samotná představa je hrozná. A do třetice, pokuste si vytvořit představu o tom, že by namísto chodidel měly nohy zakončené plovacími blánami a byly by z nich tím pádem roztomilé kačenky „blátotlačky“.

ženské nohy

Přiznejme si, že milovat se s ženou „kačenkou“ by asi nikdo nechtěl. Bylo by to komické a směšné, i při vší úctě k obojživelným druhům ptactva. A přitom ženská chodidla se stále někdo snaží zařadit mezi typické projevy fetišismu. Vnímáte, jak nesmyslné to je, považovat za fetišistu někoho, komu se líbí ženské nohy a chodidla, podobně jako ňadra a svůdný klín?

Krásu chodidel zkrátka nelze popřít, a není divu, že ji také vyzdvihují výrobci dámské obuvi. Například model Pleaser. Pleaser boty, to je něco fantastického, vysoký podpatek dá vyniknout hlubokému vyklenutí chodidla, v popředí nepřehlédnete hladký nárt a dlouhé prsty s nalakovanými nehty a celý tento famózní tvarový koncert završí úzká oválná narůžovělá pata a výrazný kotník. Leonardo da Vinci by opět zaplesal, kdyby tu s námi byl, protože se již v době renesance vyjadřoval k lidskému chodidlu tak, že jde o dokonalý božský záměr, který se mu podařilo realizovat v praxi. A my máme tu jedinečnou možnost jej nejen vnímat, ale i mít ve své blízkosti při sexu, namísto těch zmiňovaných plovacích blán.