Zapomeňte na Viagru na prodej


S Viagrou na prodej se na Internetu roztrhl pytel a mnoho naivních jedinců tím riskuje svůj život. Za prvé byste si měli uvědomit, že k užívání Viagry by se měl vždy vyjádřit lékař – toto opatření není náhodné, provádí se proto, aby se zabránilo velmi nebezpečným komplikacím, jako je například prudký pokles krevního tlaku, ztráta vědomí, kolaps a smrt. Již dva lidé u nás zemřeli po požití Viagry, můžete si to sami ověřit.

modrá pilulka

Další problém Viagry je samotný princip. Vědci, kteří ji vyvinuli, nepočítali s tím, že lék se bude zaměřovat na příčinu slabé erekce, ale na její důsledky. Když ovšem neléčíte příčinu, výsledek nemůže být valný, je to, jako byste hasili oheň a zároveň přikládali pod kotlem.

tableta Viagry

Jednou ze zásadních příčin problémů, kvůli nimž lidé užívají Viagru, je stres. Jeho dopady v chronické formě jsou pro organismus děsivé, jde zejména o adrenální únavu, která doslova rozkolísá hormonální rovnováhu, a ta se pak postará nejen o slabou erekci, ale i o trávicí potíže, neurologické problémy, depresivní stavy, úbytek energie, rychlé stárnutí a celkovou degradaci organismu, který je pak náchylný k různým civilizačním onemocněním.

Neberte stres na lehkou váhu, je to opravdu ničivý nepřítel a proti němu je třeba se rázně postavit, nastavit mu štít a nekompromisně jej zlikvidovat. Půjde to sice pomalu a postupně, ale vytrváte-li, úspěch se dostaví. Kdo má dostatek vůle a odhodlání, pro toho jsou vhodné i adaptogenní rostlinky, rostou vysoko v horách a obsahují mnoho živin, s nimiž lze docílit opětovné hormonální rovnováhy, a to Viagra opravdu neumí.

Adaptogeny pomáhají lépe zvládat stres, posilují tvorbu testosteronu a zároveň fungují jako přírodní přirozený antioxidant a afrodiziakum. A co je ze všeho nejdůležitější – nevykazují žádné vedlejší účinky, pokud je užíváte dle doporučení (návodu k užívání) a nepotřebujete na ně žádný lékařský glejt.