Telefon už se vám nerozbije


Většina lidí má v dnešní době telefon s dotykovým displejem. Někteří mívají jen jednoho výrobce a tím je Apple. Spousta lidí si kupuje stále dokola jen tento typ telefonu, protože je proslulý svým kvalitním zpracováním. Má stabilní operační systém a velmi hezký design, což z něj udělalo jeden z nejoblíbenějších telefonů na světě. Možná ho máte v kapse i vy. Apple každý rok vydá nové modely, a ty starší se o něco zlevní. Po nich často sáhnou ti, co si chtějí telefon od Applu koupit, ale nejsou ochotni za něj dát tolik peněz.

obaly na mobily

Telefony od Applu mají hliníkové nebo skleněné tělo. Málokdy se setkáme s tím, že by byl iPhone plastový, to se stává jen u těch nejlevnějších modelům jako je SE. Část lidí chce mít dostatečně velký telefon a tak si vybírají modely s označením MAX, jenže ty jsou už natolik velké, že běžný spotřebitel nemá šanci ho ovládat jednou rukou. Proto většina volí běží velikost, která se drobky pohodlně vejde.

obaly telefony

Fotíte rádi?
iPhony se vyznačují i kvalitním fotoaparátem. Když se s ním naučíte fotit, budete mít fotografie jako profesionál. Pro milovníky a nadšence do focení se hodí modely s označením pro, které mají vždycky lepší kamery než ostatní modely. Letos už sice vyšel iPhone s označením 15, ale stále má mnoho lidí model s číslem 12. ne každý touží každý rok po novém mobilu, a tak si zatím nechávají ty starší. Na tom jaký model máte ani tak nezáleží. Důležité je jak se o něj staráte. Je důležité telefon nosit v obalu, protože když vám spadne nebo s ním někde omylem ťuknete, nebudete mít hned prasklý displej nebo škrábance z obou stran.
Vyberte si u nás kryt na iphone 12 pro, který můžete mít v mnoha barevných variantách. Na našem e-shopu najdete spoustu doplňků pro produkty od Applu, které vám zpříjemní či usnadní jejich používání a péči o ně. Pokud máte jakýkoliv jablečný produkt, najdete k němu doplňky u nás.