Sex se nemá odbývat


Ženy touží po tom, abychom se jim my muži při sexu dostatečně dlouho a intenzivně věnovali. Ale když přijde na věc, jsme my muži často tak rychle hotoví, že to naše protějšky prostě neuspokojí. A někdy jsme tak rychlí, že to vlastně nemůže uspokojit ani nás. To víte, chceme si to s děvčetem nebo ženou užít, vynaložíme nemálo úsilí, abychom si nějakou tu partnerku sehnali, a co potom, když je po pár vteřinách po všem a třeba celá noc před námi?

Prostě bychom my muži chtěli a často i potřebovali mít při sexuálních hrátkách větší výdrž. A s nelibostí vnímáme, jak se náš citlivý penis rychle rozdráždí na nejvyšší možnou míru, ejakulujeme a zvadneme.

pár v posteli

Asi by to chtělo nějaké to umrtvení. Jako třeba u zubaře, který nám píchne injekci a my pak registrujeme namísto bolesti jenom ten kontakt a možná trochu tlaku, což ale bez problémů vydržíme. Jenže takové injekce jsou při sexu prakticky nepoužitelné. Jednak nemáme v ložnici doktora, který by nám takovou umrtvující injekci aplikoval, jednak by taková aplikace v příslušných partiích nebyla ničím příjemným a jednak bychom pak po dlouhé hodiny nic necítili a my přece jenom při sexu něco cítit chceme.

pár v posteli

A tak by to chtělo znecitlivět se jenom poněkud, jen tak, aby nám to zajistilo větší výdrž. A to nějakou přijatelnější formou aplikace. A pokud nevíte, zda tu taková možnost je, respektive co by vám s tím pomohlo, pak bych vám doporučil Dapoxetin. Právě to je totiž přípravek, se kterým dosáhnete v popsané situaci svého cíle. Jím se dá naše přirození do jisté míry znecitlivět. A to pak má tu výhodu, že když se jde na věc, není hned po všem. Pohlavního styku se dosáhne a tento je dost možná přesně takový, jaký si ho my muži a naše partnerky přejeme. Dost dlouhý a kvalitní na to, aby se dosáhlo vyvrcholení. Které potěší všechny milující se. Hlavně ty, kdo by byli jinak hotoví už po pár vteřinách.