Oslavy a výročí


Když se narodí miminko je to vzácná a hezká událost. Sejdou se babičky a prababičky, strýcové a tetičky no jednoduše celá rodina. Ten malý drobeček z toho sice nic nemá ale jako památka se udělají fotečky a videa. Pak na fotkách vidět hrdou maminku a samozřejmě tatínka, který to možná trochu přehnal z pitím, ale to vůbec nevadí, protože se říká, že miminko třeba pořádně zapít, aby se dožilo sto let. A pak se to zaznamená v rodinné kronice. Aby se vědělo tak to všechno začalo. Pak se všichni rozejdou a život jde dál.

kouzla a čáry

Miminko pláče a zlobí a roste. Pomalu začíná vnímat svět a okolí. Učí se chodit a mluvit. A rodiče jsou na něj z roka na rok pyšnější. Na jeho narozeniny se každým rokem sejde rodina, která vymýšlí, čím děťátko potěší. Každému se líbí něco jiného. Někdo navrhne návštěvu cirkusu jiný zase kolotoče. Jsou i tací co navrhnou dům hrůzy nebo členové v pubertálním věku striptýz. My vám v tomhle článku nabídneme takovou malou radu a pomoc.

zajíc v klobouku

Co by, jste řekli na takového kouzelníka. Čáry a kouzla a taky triky u vás doma na rodinné oslavě? Že to není špatný nápad. Jestli vám to začalo vrtat hlavou, přemýšlíte nad tím a jste na vážkách stačí kliknout na odkaz v tomhle článku a my vás čarovnou paličkou přeneseme do světa kouzel. Zábava na oslavu narozenin je tady zaručená. Určitě je to forma zábavy pro děti i dospělé. Vaše děti vám budou vděčné. Výhodou je že na stránce kouzel najdete všechno popis i nějakou tu recenzi. A taky jestli máte nějaký speciální dotaz nebo požadavek můžete tam napsat. Určitě se dozvíte spoustu zajímavých věcí a pomůže vám se rozhodnout. Tak co? Alespoň trochu jsme vás nakousli? Já myslím že toho nebudete vůbec litovat a fotkami a videí zaplníte další stránky rodinní kroniky. Tak čáry máry fuk ať se vám oslava povede. Ať máte na tuhle oslavu jenom ti nejhezčí vzpomínky a ať vejde do historie rodiny.