Na jednání i do města


Na trhu s oblečením je velký výběr oblečení i pro muže, ale s doplňky je to horší. Když si muž chce koupit nějakou tašku do práce, má většinou na výběr jen látkové tašky, které se nehodí všude. Většina mužů by uvítala univerzální tašku, která byl byla dostatečně velká a hlavně kvalitní, aby pár let vydržela.

hnědá taška

Ideální je kožené zboží
Nejspíš jste si všimli že ženy často nosí kožené kabelky. Muži mají zase raději kožené kabáty. Kožené zboží je populární už velice dlouho, protože vydrží dokonce i mnoho let každodenního používání. Kůže je pevná a odolná a pokud ji budete pravidelně impregnovat vhodným přípravkem, rozhodně vám kožená součást šatníku vydrží stejně dlouho. Pokud hledáte tašku k nošení do práce kam se vejdou dokumenty na obchodní jednání nebo pokud hledáte tašku na své elektrikářské náčiní, oboje najdete u nás.

Zabýváme se ruční výrobou koženého zboží pro muže i ženy. Můžete se u nás těšit na kvalitní kůži i zpracování, a můžete si vybrat z mnoha druhů výrobků. Na některé z nich se musí chvilku čekat, protože je vyrábíme jen na zakázku a po uhrazení zálohy. Můžeme vám vyrobit nejen pánské kožené brašny přes rameno, které se hodí i do města nebo do práce, ale také si u nás můžete vybrat třeba kabelku pro svou ženu nebo batoh.

pánská taška

Naše výrobky jsou propracované a návrhy jsme si vytvořili sami. Pracujeme většinou s nebarvenou kůží a barevné výrobky nabízíme jen na zakázku. Věnujeme se šití i historických doplňků jako jsou třeba mincovníky,

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si tašku, do které se vám vejdou všechny potřebné věci. Vyrábíme nejen větší tašky které se hodí do práce, a nebo i tašky menších rozměrů, které se hodí třeba dom města na volný čas. Udělejte si radost a vyberte si kvalitní kožené zboží, které v normálních obchodech nenajdete.
Pokud potřebujete tip na dárek, najdete u nás poukazy na nákup.