Čistota auta.


Určitě to zažil každý, kdo sem tam převáží v autě své čtyřnohé miláčky. Všude jsou chlupy, i když se snažíte ať už kufrový prostor chránit, nebo ten na zadních sedačkách. Tento koloběh nezabráníte, jen když přestanete své mazlíčky vozit. Ovšem co by to bylo za rodinnou dovolenou, kdybyste měli nechat své chlupáče doma. Chlupy a nehezký zápach z nich se dostanou úplně všude. Máte je jemné chlupy zabodané v zavazadlovém prostoru, kde je všechno ošetřeno kobercem. Ten je vážně nepraktický. Chlupy ať už ty dlouhé nebo krátké štětinky se dostanou do povrchu a těžko se to z něho dá dostat.

nejlepší vůně do auta

Existují různé kartáče, kterými většinu, aspoň když se jedná o dlouhé chlupy, dostanete z interiéru, ale někdy dojde i k poškození nebo ošoupání interiéru, jen abyste to dostali pryč. Když si dáte auto vyčistit, spousta firem to řeší tak, že většinu chlupů dostanou pryč a to co nejde, jednoduše přestříkají barvou a už interiér v kufru máte jako nový i když to tak vlastně není. Ale jinak to ani nejde. Vy jste spokojení, že chlupy nevidíte, i když tam stále mohou být. Stejně tak zápach s tím už se lépe pracuje. Můžete nechat interiér vyčistit. Koberečky se dají vyprat anebo koupit nové a prostor v kufru se dá pomocí chemických přípravků pořádně vyčistit, tak že zápach úplně zmizí aspoň na nějakou dobu, než se kufr opět při přepravě mazlíčků zanese.

nejlepší vůně do auta

Částečně se dá zápach přebýt i voňavkou do automobilu. Máte hned několik druhů a vůní. Můžete použít vonné stromečky, olejové voňavky ve skleněných nádobách na zavěšení, nebo vůně do ventilátorů. Je spoustu provedení, jen si vybrat to, které by vám vyhovovalo. Někteří nesnesou, aby se jim uprostřed čelního skla houpala vůně, když řídí. Může to rozptylovat anebo vadit ve výhledu. Proto je dobré zvolit takové, které vám bude krásně vonět a bude na takové zavěšení, které nebude překážet. Taková bude nejlepší vůně do auta právě pro vás.